KONFERENCJA "Prawne konteksty pracy psychologa, psychoterapeuty i psychiatry"

Praca psychologa, psychoterapeuty, psychiatry wymaga nie tylko wysokich kompetencji i wiedzy medycznej oraz psychologicznej, ale również znajomości prawa. Posiadanie praktycznej wiedzy na temat aspektów prawnych w placówkach medycznych i prywatnej praktyce psychologa i psychoterapeuty jest obecnie niezmiernie ważne i potrzebne.

W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na ten typ wiedzy Towarzystwo Naukowe Psychologii Klinicznej i Medycyny Behawioralnej oraz Wyższa Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu organizują 12.01.2024 roku konferencję pod tytułem: Prawne Konteksty Pracy Psychologa, Psychoterapeuty I Psychiatry

Podczas naszej konferencji uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę prawną, która podniesie komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa psychologów, psychoterapeutów oraz psychiatrów. W konferencji swój udział w wykładach potwierdzili wybitni praktycy prawa.

Poniżej przedstawiamy agendę konferencji i zachęcamy do udziału. Konferencja obywać się będzie stacjonarnie w godzinach 9.40-17.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, będzie transmitowana on-line, dając możliwość udziału zdalnego.

Koszt udziału w konferencji to: 350 zł stacjonarnie oraz 250 zł on-line.

Konferencja będzie nagrywana. Osoby, które kupiły bilety (stacjonarnie lub on-line) otrzymają dostęp do nagrania po wydarzeniu.

Link do agedny oraz płatności: <kliknij>